WYPOŻYCZALNIA BUSÓW
Nowa Sól

ceny już od 200 za dobę
brak ukrytych opłat

Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się wynajmowaniem busów i innych pojazdów. Nie każda z nich zasługuje jednak na jakąś szczególną uwagę, jakość świadczonych przez nie usług, a także ich cena pozostawiają bowiem wiele do życzenia. Mieszkańcy Nowej Soli mają jednak to szczęście, że w ich najbliższej okolicy działa przedsiębiorstwo, na którym w dziedzinie wypożyczania busów można całkowicie polegać. To firma wypożycz-busa24.pl, doskonale znana w najbliższej okolicy.

Wynajem busów w Nowej Soli

Wypożycz-busa24.pl to firma, która jest w stanie konkurować z najlepszymi podmiotami w swojej branży. Jeżeli akurat zepsuł Ci się bus i nie masz czym przewozić pasażerów, wynajęcie zastępczego pojazdu wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Flota samochodów firmowych jest tak bogato wyposażona, że w jednym czasie może ona zaspokoić potrzeby przynajmniej kilku przewoźników. Na tym przedsięwzięciu nie stracisz nic poza rzecz jasna kilkuset złotymi opłaty za wypożyczenie busa. Nasze ceny nie są jednak zbyt wygórowane, gwarantujemy Ci zatem, że będzie Cię stać na nasze usługi. Może być i tak, że martwią Cię kwestie związane z bezpieczeństwem. W takiej sytuacji zapytasz pewnie – czy wypożyczone pojazdy naprawdę są bezpieczne? Możemy Ci z całą pewnością odpowiedzieć, że tak, jak najbardziej. Pracownicy firmy wykazują się bowiem szczególną starannością o właściwy stan techniczny wynajmowanych busów. Służą temu głównie kontrole i przeglądy techniczne pojazdów, które bada się w ten sposób nawet co kilka dni. Takie podejście do sprawy w ostateczności gwarantuje, że żadna usterka nie ma prawa przejść niezauważona i nienaprawiona. Względy bezpieczeństwa są bowiem dla nas bardzo istotne.
Mieszkańcy Nowej Soli, naszą firmę mają właściwie na wyciągnięcie ręki. Jeśli potrzebujesz wynająć bus, nie powinieneś szukać nigdzie daleko. Firma wypożycz-busa.pl zdoła zaspokoić wszelkie Twoje potrzeby w tym względzie. Nie ociągaj się, zadzwoń do nas jak najszybciej lub wyślij maila. Naprawdę warto!

Cennik wypożyczenia BUSA

  • do 5h
  • 129 zł + 23% VAT
  • 1-5 dni
  • 200 zł + 23% VAT
  • 6 dni i więcej
  • 180 zł / doba + 23% VAT
  • Wynajem długoterminowy
  • Do negocjacji

Ceny za pozostałe usługi są ustalane indywidualnie (telefonicznie).

ZAREZERWUJ LUB WYPOŻYCZ OD RAZU
ZADZWOŃ 600 633 001

NASZE BUSY DOSTĘPNE POD WYNAJEM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypożycz-busa24.pl / Wypożyczalnia Busów

ul. Zjednoczenia 118 (przy stacji paliw Orlen)

65-001 Zielona Góra

NIP: 973-105-95-96

Napisz email: kontakt@wypozycz-busa24.pl

Zadzwoń: 600 633 001

MASZ PYTANIE?